Bio krby – jedinečný pocit z přírodního plamene

Datum:

Chcete mít doma krb, ale pro klasický krb nemáte místo? Nemáte možnost pro klasický krb vybudovat komín? Řešením jsou bio krby.

Bio krby bez komínu jsou krby, které jako palivo používají biolíh a nepotřebují ke svému provozu komín. Nejsou tedy potřeba ani žádné stavební úpravy interiéru a další případné související nepříjemnosti. Krby na biolíh dokážou díky živému ohni, který vzniká díky hoření biolihu, perfektně nahradit klasický krb. Bio krby jsou také zdrojem tepla - dokáží vyhřát i celou místnost.

Bio krby si navíc můžete vybrat hned v několika provedeních. Nejsou to jen volně stojící bio krby, které nejvíce připomínají klasické krby. Jsou tu i další varianty. Snadno přenositelné stolní bio krby umožní užít si přírodní plamen, kde budete chtít. Nástěnné krby na biolíh skvěle designově doplní interiér a navodí pocit luxusu. Designovým řešením jsou bio krby zavěšené v prostoru, které nezabírají prostor na zemi. Plamen bio krbu lze regulovat a na přání dokonce i prostřednictvím dálkového ovládání.

Bio krby od společnosti Respektus můžete pravidelně vídat v pořadu Jak se staví sen na TV Prima Family, ve kterém architekti velice rádi využívají bio krby bez komínu jako exkluzívní a originální doplňky.

Společnost Respektus výhradně dováží dánské krby bez koomínu Decoflame, švédské bio krby Vauni, belgické bio krby Bio-Blaze a holandské elektrické krby Tulp. Součástí nabídky jsou také bio krby Brasa (USA) a špičkové bio krby Planika. Rádi Vás uvidíme v našem showroomu v pražských Holešovicích (Na Maninách 20).

Nástěnné krby na biolíh

Stolní bio krby

Volně stojící bio krby

© 2012 Rekonstrukce Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel