Kvalita do Vaší ložnice

Datum:

Matrace

MatraceKvalitní sendvičové matrace jsou základem pro kvalitní a zdravý odpočinek. Matrace naší výroby jsou sendvičové matrace spíše s vyšší tuhostí. Sendvičové matrace jsou tvořeny dvěma krajními vrstvami z pěnového polyuretanu a mezi nimi je vložena vnitřní vrstva matrace z pojené PUR směsi.
V nabídce máme všechny nejrozšířenější rozměry od matrace 80x200, přes 90x200, 140x200, 160x200 až po matrace velikosti 180x200. Samozřejmostí po nás je vyrobit pro Vás matrace na míru přesně do Vašich postelí. Nově jsou v našem sortimentu také chrániče matrací.
 

Přikrývky a polštáře

Přikrývky a polštářeZáleží jen na Vás, jakou přikrývku si vyberete. My jsme připraveni na všechno. Léto, zima, jaro i podzim, nic nás nezaskočí. Máme pro Vás připraveny hřejivé zimní  přikrývky pro chladné měsíce, lehké letní přikrývky pro období, kdy vládnou horka i tzv. „přikrývky čtyři roční období“, které můžete díky jejich konstrukci bez obav a v pohodě používat po celý rok ať je zima nebo léto.
Většina přikrývek je plněna dutým vláknem a jsou tak vhodné i pro alergiky. Duté vlákno zajišťuje měkkost, vzdušnost a "nadýchanost" i po několikanásobném vyprání.
Užijte si lehkost a měkkost přikrývek z dutého vlákna!
 

Zdravotní anatomické polštáře

Zdravotní polštářJe spousta důvodu, proč si anatomický zdravotní polštář pořídit. Anatomické zdravotní polštáře zajišťují správnou polohu hlavy při spánku, poskytují podporu krční páteři a preventivně tak působí proti bolestem jejím bolestem. Navíc anatomické zdravotní polštáře poskytnou podporu krční páteře jak v poloze na zádech, tak v poloze na boku. Vynikající jsou v kombinaci s podhlavníky do postele.
Užijte si klidný spánek i příjemné probuzení bez bolestí krční páteře!

Veškeré zboží v nabídce e-shopu Pohodové-bydlení.cz je v prvotřídní kvalitě přímo od českého výrobce. Nemusíte se tak obávat žádných čínských napodobenin. U nás si můžete být jisti kvalitou a zárukou. Veškeré materiály, ze kterých naše výrobky vyrábíme, mají původ v evropské unii.

© 2012 Rekonstrukce Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel