Firma Vratislav Vodička

Naše firma Vodička působí na trhu stavebních firem již téměř 25 let. Specializujeme se na poskytování zednických a obkladačských prací a zároveň i kompletními rekonstrukcemi bytů a domů. Klademe maximální důraz na kvalitu odvedené práce.

Co děláme

Provádíme rekonstrukce bytu, rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce koupelny a další práce. Součástí těchto prací při rekonstrukci jsou zdění, vyzdívání z YTONG tvárnic, omítání (omítky vnitřní i vnější), štukování (stěn i stropů), betonování vnitřních i venkovních prostor (podkladní i vrchní betony), nivelační stěrky atd.
Součástí námi poskytovaných služeb jsou rovněž kompletní bourací práce, samozřejmostí je odvoz suti a ekologická likvidace zbylého materiálu. Zároveň svým zákazníkům nabízíme i následující - při rekonstrukci potřebné – služby, tzn. elektrikářské, sádrokartonářské, vodoinstalatérské, topenářské a další práce.
Při obhlídce zakázky zdarma stanovíme zákazníkovi předběžnou cenovou kalkulaci. V případě zájmu zajistíme i grafický návrh realizace celého projektu. Samozřejmostí je následující úprava návrhu dle připomínek zákazníka a zadavatele. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, pak se při rekonstrukci bytu, rekonstrukci bytového jádra či rekonstrukci koupelny obraťte na nás.

Priority naší firmy

  • spolehlivost a solidnost,
  • vysoká kvalita poskytovaných služeb,
  • zachování příznivé ceny pro Vás, naše zákazníky.

Z těchto důvodů používáme materiály od renomovaných firem jako je např. MAPEI, LASSELSBERGER, HENKEL atd., se kterými naše firma dlouhodobě úzce spolupracuje.

Jestliže hledáte kvalitu a spolehlivost, pak využijte našich služeb jako spousta našich zákazníků, kteří dokládají svou spokojeností naše kvality, spolehlivost a profesionální přístup.

Položky označené * jsou povinné.

Poptávka na rekonstrukci bytu, bytového jádra nebo koupelny

Plánujete rekonstrukci koupleny, bytového jádra v panelovém domě, nebo kompletní rekonstrukci bytu?
Obraťte se na nás, poptejte nás! Společně prodiskutujeme Vaše potřeby a požadavky a najdeme pro Vás řešení. Využijte naše kontakty, nebo použijte kontaktní formulář na této stránce. Nebo přímo volejte na 731 941 482.

© 2012 Rekonstrukce Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel