Odvoz suti

Součástí naší práce je i úklid - tedy vyčištění a úklid staveniště a odvoz suti.

Odvoz suti v sobě zahrnuje nejen samotný odvoz do specializovaných sběrných míst, ale i nakládku suti. Suti Vás tedy zbavíme tak, abyste s tím neměli žádné starosti. Prostě jen zavoláte a odmluvíme se, kdy máme přijet. My provedeme bourací práce a následný odvoz suti.

Ať už máte v plánu bourát jen příčku, nebo podlahu v části domu, nebo jste se rozhodli pro větší rekonstrukci či přestavbu domu nebo bytu, vždy to znamená stavební odpad. My Vás této zátěže. v rámic dodávky našich bouracích prací, zbavíme. Odvoz suti je naše práce, vy se o to starat nemusíte.

Odvoz suti jako samostatná služba?

Odvoz suti realizujeme jako součást našich bouracích prací.V drtivé většině případů tak nemůžeme bohužel vyhovět poptávkám na samostatný odvoz suti, pokud jste se rozhodli pustit se sami do bourání.
Odvoz suti jako součást bouracích prací jsme schopni zajistit v podstatě po celé České republice. Nejčastěji však bourací práce a odvoz suti realizujeme ve východních Čechách (Královéhradecký a Pardubický kraj), dále v Libereckém kraji, ve středních Čechách a v Praze.

Odvoz suti – naše působnost

Nejčastějšími lokalitami, kde provádíme odvoz suti jsou města a okresy Hradec KrálovéPraha a Brno.
Ať jste odkudkoliv, kontaktujte nás! Dostanete od nás nabídku na kompletní dodávku bouracích prací včetně odvozu suti. Volejte 731 941 482 nebo nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře na konci této stránky.

Položky označené * jsou povinné.

Odvoz suti – poptávka

Bouráte, renovujete, představujete? Stojíte před otázkou, kam se stavebním odpadem?
V případě zájmu o bourací práce a odvoz suti nás neváhejte kontaktovat.

Odvoz suti provedeme v čase, který Vám bude vyhovovat. Nakládku a odvoz suti budete mít zcela bez starostí.

Využijte naše kontakty, nebo použijte kontaktní formulář na této stránce.

Další naše služby:

Kromě bouracích prací a odvozu suti jako jejich součásti provádíme zejména kompletní rekonstrukce bytů a domů i dílčí rekonstrukce interiérů, dále rekonstrukce bytových jader i koupelen.

© 2012 Interiéry Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel