Obkladačské práce

Profesionální obkladačské práce od zkušených odborníků.

Obkladačské práceProvádíme kompletní obkladačské práce ve vnitřních i venkovních prostorách. Naši obkladači jsou profesionálové, kteří odborně provedou obkladačské práce v rodinném domě i  v panelovém bytě. Jsme zvyklí provádět obkladačské práce jak při rekonstrukcích koupelen, částí interiérů i kompletních rekonstrukcích celých bytů. Obkladačské práce samozřejmě realizujeme i v rámci komplexních projektů v novostavbách. Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Proč si objednat obkladačské práce právě u nás?

Obkladačské práce provádíme rychle, spolehlivě a se zárukou. Pro obkladačské práce používáme pouze kvalitní stavební chemii (lepidla a tmely), kterou doporučíme a dodáme jako součást zakázky. Stále se učíme nové věci a obkladačské práce provádíme pole nejnovějších standardů a využíváme moderní technologie.

  • oceníte naši spolehlivost a dodržování dohod a cen
  • potěšíme vás rychlostí, s jakou přistupujeme k práci
  • kvalita naší práce předčí vaše očekávání

Na obkladačské práce jsme profesionálové. Rádi pro vás obložíme pár metrů v koupelně a nezalekneme se ani rozsáhlé obkladačské práce ve velkých prostorách či halách. Respektujeme technologické postupy a dbáme na dodržování potřebných norem dle ČSN.
Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Obkladačské práce – naše působnost

Obkladačské práce provádíme v celých východních Čechách, tedy v Pardubickém i Královéhradeckém kraji, dále ve středních Čechách a v Praze.
Nejčastějšími lokalitami, kde provádíme obkladačské práce, a kde máme také nejvíce referencí, jsou města a okresy Hradec Králové (sami jsme z Nového Bydžova), Pardubice, Mladá Boleslav, Brno a Praha.

Ať jste odkudkoliv, kontaktujte nás! Dostanete od nás nabídku na obkladačské práce ve vašem bytě či domě.
Volejte 731 941 482 nebo nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře na konci této stránky.

 

Obkladačské práce ve vnitřních i venkovních prostorách

Venkovní obkladačské práceObkladačské práce provádíme nejen v interiérech, ale i ve venkovních prostorách. Obložíme tedy nejen koupelnu, kuchyň, ale například i podezdívku domu nebo pergoly, celou venkovní fasádu, či jen určený prostor, například zvenku kolem oken či dveří.
Stejně tak rychle a spolehlivě provedeme obkladačské práce na vašem balkóně nebo lodžii. Obkládáme vnitřní i venkovní schody. S oblibou provádíme také obkladačské práce na bazénu, či na vnitřním i venkovním na krbu.

Obkladačské práce - rozšířená nabídka

Dále nabízíme níže uvedené služby pro soukromé i komerčně využívané prostory:

  • obkladačské práce v halách,
  • obkládání bazénů včetně speciálních izolací,
  • práce obkladače při obkládaní stolů,
  • obkládání a vyzdívání krbů,
  • obkladačské práce na balkónech a lodžiích.

Provádíme kompletní úpravy povrchů hydroizolacemi, nivelačními stěrkami, vyrovnávání povrchů, spárování a aplikace silikonových i akrylátových tmelů. Samozřejmostí je kompletní dodávka materiálu i veškeré stavební chemie až k zákazníkovi.
Zaujali jsme Vás? Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Obkladačské práce - fotogalerie

obkladacske-prace-vodicka-2obkladacske-prace-vodicka-2
obkladacske-prace-vodicka-6obkladacske-prace-vodicka-6
obkladacske-prace-vodicka-8obkladacske-prace-vodicka-8
obkladacske-prace-vodicka-5obkladacske-prace-vodicka-5
obkladacske-prace-vodicka-3obkladacske-prace-vodicka-3

Položky označené * jsou povinné.

Obkladačské práce - ceník

Pokud vás zajímají ceny obkladačských prací, bez váhání se na nás obraťte. Rádi pro vás připravíme rozpočet na základě konkrétních rozměrů a zadání vašeho projektu. Budete tak mít v ruce ceny obkladačských prací přímo na míru Vašim požadavkům.

Obkladačské práce - poptávka

Potřebujete profesionálně a rychle provést obkladačské práce? Jsme vám připraveni pomoci. Obkladačské práce provedeme spolehlivě a ve vysoké kvalitě.
V případě zájmu o obkladačské práce nás kontaktujte. Společně prodiskutujeme Vaše požadavky a najdeme pro Vás řešení. Využijte naše kontakty, nebo kontaktní formulář.

Další naše služby:

Kromě obkladačských prací provádíme zejména kompletní rekonstrukce bytů a domů i dílčí rekonstrukce interiérů, dále rekonstrukce bytových jader i koupelen.

© 2012 Rekonstrukce Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel