Obkladačské práce Brno

Kompletní obkladačské služby v Brně od vybourání až po úklid a odvoz suti

Obkladačské práce BrnoPotřebujete profesionálně a rychle provést obkladačské práce? Jste z Brna? Jsme vám připraveni pomoci. Obkladačské práce provedeme v Brně a okolí spolehlivě a ve vysoké kvalitě.

Provádíme kompletní obkladačské práce ve vnitřních i venkovních prostorách. Naši obkladači jsou profesionálové, kteří odborně provedou obkladačské práce u vás v Brně v rodinném domě i v panelovém bytě. Jsme zvyklí provádět obkladačské práce jak při rekonstrukcích koupelen, částí interiérů i kompletních rekonstrukcích celých bytů.

Obkladačské práce samozřejmě v rámic Brna a okolí realizujeme i v rámci komplexních projektů v novostavbách. Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Proč si v Brně objednat obkladačské práce právě od nás?

Obkladačské práce provádíme rychle, spolehlivě a se zárukou. Pro obkladačské práce používáme pouze kvalitní stavební chemii (lepidla a tmely), kterou doporučíme a dodáme jako součást zakázky. Stále se učíme nové věci a obkladačské práce provádíme podle nejnovějších standardů a využíváme moderní technologie.

  • oceníte naši spolehlivost a dodržování dohod a cen
  • potěšíme vás rychlostí, s jakou přistupujeme k práci
  • kvalita naší práce předčí vaše očekávání

Na obkladačské práce jsme profesionálové. Rádi pro vás obložíme pár metrů v koupelně a nezalekneme se ani rozsáhlé obkladačské práce ve velkých prostorách či halách. Respektujeme technologické postupy a dbáme na dodržování potřebných norem dle ČSN.
Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Obkladačské práce ve vnitřních i venkovních prostorách

Venkovní obkladačské práce BrnoObkladačské práce provádíme nejen v interiérech, ale i ve venkovních prostorách. Obložíme vám tedy v Brně nejen koupelnu, kuchyň, ale například i podezdívku domu nebo pergoly, celou venkovní fasádu, či jen určený prostor, například zvenku kolem oken či dveří.
Stejně tak rychle a spolehlivě provedeme obkladačské práce na vašem balkóně nebo lodžii. Obkládáme vnitřní i venkovní schody. S oblibou provádíme také obkladačské práce na bazénu, či na vnitřním i venkovním na krbu.

Obkladačské práce Brno - rozšířená nabídka

Dále v Brně nabízíme níže uvedené služby pro soukromé i komerčně využívané prostory:

  • obkladačské práce v halách,
  • obkládání bazénů včetně speciálních izolací,
  • práce obkladače při obkládaní stolů,
  • obkládání a vyzdívání krbů,
  • obkladačské práce na balkónech a lodžiích.

Provádíme kompletní úpravy povrchů hydroizolacemi, nivelačními stěrkami, vyrovnávání povrchů, spárování a aplikace silikonových i akrylátových tmelů. Samozřejmostí je kompletní dodávka materiálu i veškeré stavební chemie až k zákazníkovi.
Zaujali jsme Vás? Jste z Brna nebo okolí? Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Obkladačské práce - fotogalerie

obkladacske-prace-vodicka-2obkladacske-prace-vodicka-2
obkladacske-prace-vodicka-6obkladacske-prace-vodicka-6
obkladacske-prace-vodicka-8obkladacske-prace-vodicka-8
obkladacske-prace-vodicka-5obkladacske-prace-vodicka-5
obkladacske-prace-vodicka-3obkladacske-prace-vodicka-3

Položky označené * jsou povinné.

Obkladačské práce - ceník

Pokud jste z Brna a zajímají vás ceny obkladačských prací, bez váhání se na nás obraťte. Rádi pro vás připravíme rozpočet na základě konkrétních rozměrů a zadání vašeho projektu. Budete tak mít v ruce ceny obkladačských prací přímo na míru Vašim požadavkům.

Obkladačské práce Brno - poptávka

Potřebujete profesionálně a rychle provést obkladačské práce? Jste z Brna nebo okolí? Jsme vám připraveni pomoci. Obkladačské práce provedeme spolehlivě a ve vysoké kvalitě.
V případě zájmu o obkladačské práce nás kontaktujte. Společně prodiskutujeme Vaše požadavky a najdeme pro Vás řešení. Využijte naše kontakty, nebo kontaktní formulář.

Obkladačské práce provádíme také např. v těchto městech:

Trutnov Nymburk Kutná Hora
Liberec Kolín Česká Lípa
Jablonec Mělník Náchod
Jičín Chrudim Olomouc

Další naše služby:

Kromě obkladačských prací provádíme v Brně zejména kompletní rekonstrukce bytů a domů i dílčí rekonstrukce interiérů, dále rekonstrukce bytových jader i koupelen.

© 2012 Rekonstrukce Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel