Rekonstrukce domů

Kompletní rekonstrukce domů od A do Z.

Plánujete rekonstrukci svého staršího rodinného domu? Koupili jste dům a chcete se pustit do jeho rekonstrukce?

Neshánějte si kvůli rekonstrukci domu jednotlivé profese sami. Nechte to na nás. My je máme. Instalatér, vodař, topenář, zedník, elektrikář a další potřebná řemesla. A navíc si je při rekonstrukci vašeho domu sami sladíme tak, jak bude potřeba. Všechny práce na sebe při rekonstrukci domu budou navazovat. Od hrubých zednických prací, přes instalatéry a topenáře, přes podlaháře, elektrikáře až po finalizaci, jako jsou např. sádrokartonáři a nakonec malíři.

Máte vše rozmyšleno? Nebo máte dokonce na rekonstrukci svého domu projekt? Skvělé, zavolejte nám na 731 941 482 a domluvíme se na postupu realizace, navrhneme rozpočet a harmonogram.

Po odsouhlasení ve smluvený termín přijedeme a pustíme se do práce. Podle rozsahu a náročnosti rekonstrukce domu se domluvíme na vaší buď trvalé přítomnosti, nebo přítomnosti z důvodu vaší kontroly nad pracemi.

Při rekonstrukcích domů jsme zvyklí pracovat i pod dohledem vašeho stavebního dozoru.

Plánujete rekonstrukci domu? Poptejte nás

Potřebujete-li při rekonstrukci domu kompletní služby v oboru stavebnictví a subdodávek, zároveň hledáte spolehlivé jednání, příznivou cenu a kvalitně a odborně odvedenou práci, pak se spolehněte na naše služby. Jsme tu pro vás a už teď se těšíme na rekonstrukci i Vašeho domu!

Plánujete rekonstrukci domu? Poptejte nás! Volejte 731 941 482 nebo pište prostřednictvím formuláře na této stránce. Budete spokojeni.

Průběh rekonstrukce domu

V následujících bodech jsme připravili stručné shrnutí, jak hladce i u Vás může proběhnout rekonstrukce bytu:

    • Sejdeme se s vámi a probereme veškeré vaše požadavky a představy týkající se rekonstrukce vašeho staršího rodinného domu.
    • Připravíme návrh na rekonstrukci domu včetně vizualizace.
    • Po odsouhlasení návrhu a rozpočtu rekonstrukce domu, domluvíme harmonogram a pustíme se do práce.
    • V rámci rekonstrukce domu provedeme veškeré stavební práce, elektroinstalace, instalatérské, topenářské, obkladačské a další práce dle dohody a rozsahu díla.
    • Po vlastní rekonstrukci domu provedeme úklid staveniště a předání díla – domu po rekonstrukci.

Rekonstrukce domu – naše působnost

Rekonstrukce domů provádíme v celých východních Čechách, tedy v Pardubickém i Královéhradeckém kraji, dále ve středních Čechách a v Praze.

Nejčastějšími lokalitami, kde provádíme rekonstrukce domů, a kde máme také nejvíce referencí, jsou města a okresy Hradec Králové, Pardubice, Mladá Boleslav, Brno a Praha.

Ať jste odkudkoliv, kontaktujte nás! Dostanete od nás nabídku na řešení rekonstrukce Vašeho domu.
Volejte 739 559 211 nebo nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře na konci této stránky.

Navštivte naši galerii, kde se můžete přesvědčit o kvalitách naší práce při rekonstrukci domu.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete nám poptávku na rekonstrukci svého rodinného domu

Pokud plánujete rekonstrukci např. staršího rodinného domu, neváhejte nás kontaktovat. Společně prodiskutujeme Vaše potřeby a požadavky a připravíme rozpočet a harmonogram.
Využijte naše kontakty, nebo použijte kontaktní formulář na této stránce.

Trutnov Nymburk Kutná Hora
Liberec Kolín Česká Lípa
Praha 4 Praha 6 Šumperk

 

Další naše služby v oblasti rekonstrukcí:

Kromě rekonstrukce domů provádíme také kompletní rekonstrukce bytů i dílčí rekonstrukce interiérů, dále rekonstrukce bytových jader i koupelen.

© 2012 Interiéry Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel