Obkladači Nový Bydžov

Kompletní práce obkladačů od vybourání starých obkladů až po úklid a odvoz suti

Obkladači Nový BydžovPotřebujete profesionální a rychlé obkladače? Jste z Nového Bydžova? Jsme tu pro vás - vaši spolehliví obkladači Nový Bydžov.

Provádíme kompletní obkladačské práce ve vnitřních i venkovních prostorách. Naši obkladači jsou profesionálové, kteří odborně provedou obkladačské práce u vás v Novém Bydžově v rodinném domě i v panelovém bytě. Jsme zvyklí provádět obkladačské práce jak při rekonstrukcích koupelen, částí interiérů i kompletních rekonstrukcích celých bytů.

Práce obkladačů realizujeme v rámci Nového Bydžova a okolí a to jak samostatně, tak i jako součást rámci komplexních projektů v novostavbách i při rekonstrukcích. Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Proč si v Novém Bydžově objednat práce obkladačů právě od nás?

Práce obkladačů provádíme rychle, spolehlivě a se zárukou. Pro obkladačské práce používáme pouze kvalitní stavební chemii (lepidla a tmely), kterou doporučíme a dodáme jako součást zakázky. Stále se učíme nové věci a práce obkladačů provádíme podle nejnovějších standardů a využíváme moderní technologie.

  • oceníte naši spolehlivost a dodržování dohod a cen
  • potěšíme vás rychlostí, s jakou přistupujeme k práci
  • kvalita naší práce předčí vaše očekávání

Jsme profesionální oibkladači. Rádi pro vás obložíme pár metrů v koupelně a nezalekneme se ani rozsáhlé zakázky ve velkých prostorách či halách. Respektujeme technologické postupy a dbáme na dodržování potřebných norem dle ČSN.
Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Práce obkladačů ve vnitřních i venkovních prostorách

Venkovní obkladačské práce Nový BydžovPráce obkladačů provádíme nejen v interiérech, ale i ve venkovních prostorách. Obložíme vám tedy v Novém Bydžově nejen koupelnu či kuchyň, ale například i podezdívku domu nebo pergoly, celou venkovní fasádu, či jen určený prostor, například zvenku kolem oken či dveří.
Stejně tak rychle a spolehlivě provedeme obkladačské práce na vašem balkóně nebo lodžii. Obkládáme vnitřní i venkovní schody. S oblibou také obkladáme bazény, či vnitřní i venkovní krby.

Obkladači Nový Bydžov - rozšířená nabídka

Dále v Novém Bydžově nabízíme níže uvedené služby pro soukromé i komerčně využívané prostory:

  • obkladačské práce v halách,
  • obkládání bazénů včetně speciálních izolací,
  • práce obkladače při obkládaní stolů,
  • obkládání a vyzdívání krbů,
  • obkladačské práce na balkónech a lodžiích.

Provádíme kompletní úpravy povrchů hydroizolacemi, nivelačními stěrkami, vyrovnávání povrchů, spárování a aplikace silikonových i akrylátových tmelů. Samozřejmostí je kompletní dodávka materiálu i veškeré stavební chemie až k zákazníkovi.
Zaujali jsme Vás? Jste z Nového Bydžova nebo okolí? Poptejte nás, zavolejte na 731 941 482 nebo použijte poptávkový formulář.

Položky označené * jsou povinné.

Obkladači Nový Bydžov - ceník prací

Pokud jste z Nového Bydžova a zajímají vás ceny obkladačských prací, bez váhání se na nás obraťte. Rádi pro vás připravíme rozpočet na základě konkrétních rozměrů a zadání vašeho projektu. Budete tak mít v ruce ceny obkladačských prací přímo na míru Vašim požadavkům.

Poptávka obkladačů z Nového Bydžova

Potřebujete profesionálně a rychle provést práce obkladačů? Jste z Nového Bydžova nebo okolí? Jsme vám připraveni pomoci. Práce obkladačů provedeme spolehlivě a ve vysoké kvalitě.
V případě zájmu o obkladačské práce nás kontaktujte. Společně prodiskutujeme Vaše požadavky a najdeme pro Vás řešení. Využijte naše kontakty, nebo kontaktní formulář.

Obkladačské práce provádíme také např. v těchto městech:

Trutnov Nymburk Kutná Hora
Liberec Kolín Česká Lípa
Jablonec Mělník Náchod
Jičín Chrudim Olomouc

Další naše služby:

Kromě prací obkladačů provádíme v Novém Bydžově zejména kompletní rekonstrukce bytů a domů i dílčí rekonstrukce interiérů, dále rekonstrukce bytových jader i koupelen.

© 2012 Interiéry Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel