Rekonstrukce domu Praha 6

Kompletní rekonstrukce domů od A do Z i u vás v Praze 6

Jste z Prahy 6? Plánujete rekonstrukci svého staršího rodinného domu? Koupili jste dům a chcete se pustit do jeho rekonstrukce?

Neshánějte si po celé Praze 6 kvůli rekonstrukci domu jednotlivé profese sami. Nechte to na nás. My je máme. Instalatér, vodař, topenář, zedník, elektrikář a další potřebná řemesla. A navíc si je při rekonstrukci vašeho domu sami sladíme tak, jak bude potřeba. Všechny práce na sebe při rekonstrukci domu budou navazovat. Od hrubých zednických prací, přes instalatéry a topenáře, přes podlaháře, elektrikáře až po finalizaci, jako jsou např. sádrokartonáři a nakonec malíři.

Máte vše rozmyšleno? Nebo máte dokonce na rekonstrukci domu projekt? Skvělé, zavolejte nám na 731 941 482 a domluvíme se na postupu realizace, navrhneme rozpočet a harmonogram.

Po odsouhlasení ve smluvený termín přijedeme k vám do Prahy 6 a pustíme se do práce. Podle rozsahu a náročnosti rekonstrukce domu se domluvíme na vaší buď trvalé přítomnosti, nebo přítomnosti z důvodu vaší kontroly nad pracemi.

Při rekonstrukcích domů jsme zvyklí pracovat i pod dohledem vašeho stavebního dozoru.

Plánujete rekonstrukci domu? Jste z Prahy 6? Poptejte nás!

Potřebujete-li u vás v Praze 6 při rekonstrukci domu kompletní služby v oboru stavebnictví a subdodávek, zároveň hledáte spolehlivé jednání, příznivou cenu a kvalitně a odborně odvedenou práci, pak se spolehněte na naše služby. Jsme tu pro vás a už teď se těšíme na rekonstrukci i Vašeho domu!

Plánujete rekonstrukci domu v Praze 6 nebo jejich okolí? Poptejte nás! Volejte 731 941 482 nebo pište prostřednictvím formuláře na této stránce. Budete spokojeni.

Průběh rekonstrukce domu v Praze 6

V následujících bodech je stručné shrnutí, jak hladce i u Vás v Praze 6 může proběhnout rekonstrukce domu:

    • Sejdeme se s vámi a probereme veškeré vaše požadavky a představy týkající se rekonstrukce vašeho staršího rodinného domu.
    • Připravíme návrh na rekonstrukci domu včetně vizualizace.
    • Po odsouhlasení návrhu a rozpočtu rekonstrukce domu, domluvíme harmonogram a pustíme se do práce.
    • V rámci rekonstrukce domu provedeme veškeré stavební práce, elektroinstalace, instalatérské, topenářské a další práce dle dohody a rozsahu díla.
    • Po vlastní rekonstrukci domu provedeme úklid staveniště a předání díla – domu po rekonstrukci.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete nám poptávku na rekonstrukci svého rodinného domu v Praze 6

Pokud plánujete rekonstrukci např. staršího rodinného domu, neváhejte nás kontaktovat. Společně prodiskutujeme Vaše potřeby a požadavky a připravíme rozpočet a harmonogram.
Využijte naše kontakty, nebo použijte kontaktní formulář na této stránce.

Další naše služby v regionu Praha 6 a okolí:

Kromě bouracích prací provádíme v Praze 6 a okolí zejména kompletní rekonstrukce bytů i dílčí rekonstrukce interiérů, dále rekonstrukce bytových jader i koupelen.

© 2012 Interiéry Vodička s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio
Lasselsberger Mapei Henkel